فال

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه


ره توشه ها
 
با ما همراه شوید

خوش آمدید
 

رئیس اتحادیه کشوری فروشندگان آهن گفت: برای آنکه دولت در فاز دوم اجرای قانون هدفمند‌کردن یارانه‌ها موفق باشد باید به وعده‌هایd که در فاز اول داده است عمل کند.

                              

خبرگزاری فارس: 
محمد آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس؛ اظهار داشت: اگر دولت به وعده‌هایی که در فاز اول داده عمل نکرده باشد در اجرای فاز دوم قانون هدفمند‌کردن یارانه‌ها با مشکل روبرو خواهد شد.

وی افزود: اگر تولید‌کننده‌ها بسته‌های حمایتی فاز اول را دریافت نکرده باشند نمی‌توانند به راحتی در اجرای فاز دوم همراهی کنند.

رئیس اتحادیه کشوری فروشندگان آهن گفت: فاز اول اجرای قانون هدفمند‌کردن یارانه‌ها به دلیل اعتقاد به نظام و کمک به دولت با همراهی اصناف و مردم مواجه شد اما برای اجرای بهتر فاز دوم دولت باید از فاز اول آمار بدهد.

وی با تاکید بر اینکه در زمان اجرای قانون دولت باید از تولید‌کننده‌ها حمایت کند گفت: اگر در شرایط تحریم از تولید حمایت نشود در واقع خودکشی کرده‌ایم. لذا لازم است تا دولت حمایت‌های لازم را از بخش تولیدی کشور انجام دهد.

وی با تاکید بر اینکه تنظیم بازار در فاز نسبتا خوب بود گفت: برای اجرای فاز دوم باید مشکلات را کارشناسی کرد چرا که در برخی قیمت‌گذاری‌ها که از سوی سازمان حمایت صورت گرفته است حقوق مصرف‌کنندگان زیر سؤال رفته و در برخی دیگر حقوق تولید‌کنندگان در نظر گرفته نشده است.

آزاد در خصوص وضعیت بازار آهن اظهار داشت: بازار آهن این روزها متعادل است و نوسان قیمت آهن در حد دو درصد و آن هم به دلیل نوسان قیمت ارز بوده است.

وی افزود: بازار آهن به دلیل انبار‌گردانی از ۱۵ اسفند ماه تا ۲۰ فروردین تعطیل است و پس از آن قیمت‌ها برای سال ۹۱ تعیین می‌شود.

 

طبقه بندی: اخبار،  اقتصادی، 
برچسب ها: دولت، وعده، فاز، هدفمندی،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظقالب وبلاگقالب وبلاگگالری عکسفاگالری عکس آلامتو
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات